Ana sayfa

Shenzhen Hot Electronics Co., Ltd.

Şirket profili
Hot Electronics Co., Ltd. 15 yılı aşkın bir süredir yüksek kaliteli LED ekran tasarımı ve imalatına adamıştır.

İnce LED ekran ürünleri üretmek için profesyonel ekip ve modern tesislerle donatılmış Hot Electronics, havaalanlarında, istasyonlarda, limanlarda, spor salonlarında, bankalarda, okullarda, kiliselerde vb.

LED ürünlerimiz, Asya, Orta Doğu, Amerika, Avrupa ve Afrika'yı kapsayan dünyanın dört bir yanındaki 100 ülkede yaygın olarak kullanılmaktadır.

Stadyumdan TV istasyonuna, konferans ve etkinliklere kadar Hot Electronics, dünya çapındaki endüstriyel, ticari ve resmi pazarlara kadar göz alıcı ve enerji tasarruflu LED ekran çözümleri sunmaktadır.

Sizinle birlikte özelleştirilmiş LED ekran ve çözüm tasarımı için çok mutlu olurdu. Marka, reklam, eğlence veya sanat için kullanılan Hot Electronics, yatırımınızın yıllar boyunca size iyi hizmet etmesini sağlayacak bir LED çözümü sağlayacaktır.

Vizyonumuz

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Sıcak Electronics Co Ltd 2003 yılında kurulmuş ve yaklaşık 15 yıllık bir geçmişi vardır Hongkong Tian Guang Electronics Co Ltd, bir yan kuruluşudur.


Sıcak Electronics Co Ltd devlet düzeyinde yüksek teknoloji kurumsal araştırma ve geliştirme, üretim ve LED ekran ürünlerinin servisi konusunda uzmanlaşmış.

Sıcak Electronics Co Ltd LED uygulama ürünleri ve çözümleri yurtdışında lider tedarikçisi konumundadır. Tam bir Ar-Ge, üretim, satış ve servis sistemimiz var. Yurtiçinde ve yurtdışında kullanıcılar için yüksek kaliteli ve yüksek performanslı LED ekran uygulama ürünleri ve çözümleri sunmayı taahhüt ediyoruz. Şu anda, ürünler ağırlıklı olarak tam renkli standart led ekran, ultra ince tam renkli led ekran, kiralama led ekran, yüksek çözünürlüklü küçük piksel pitch ve diğer dizi kapsar. Ürünler Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri, Orta Doğu ve diğer ülke ve bölgelere satılmaktadır. Spor salonları, radyo ve televizyon, kamu medyası, ticaret piyasası ve ticari kuruluşlar ile hükümet organları ve diğer yerlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sıcak Electronics Co Ltd profesyonel bir enerji hizmeti şirketidir ve Ulusal Kalkınma ve Reform Komisyonu enerji tasarrufu hizmet şirketlerinin dördüncü parti listesine girmiştir. Sıcak Electronics Co Ltd kapsamlı EMC deneyimi ve profesyonel enerji denetimleri, proje tasarımı, proje finansmanı, ekipman temini, mühendislik inşaat, ekipman kurulum ve devreye alma ve personel eğitimi ile müşterilerine sunmak için yüksek kaliteli yönetim ekibi ile bir pazarlama ekibi vardır .


2009 yılında, Sıcak Elektronik Ltd. Şti. "On Birinci Beş Yıllık Plan" ın "863 Programı" nın proje işbirliği birimi olarak seçilmiştir. Buna ek olarak, firmamızın LED ekranla ilgili projeleri "Guangdong'da En İyi 500 Modern Endüstriyel Projeler" ve "Guangdong'daki En İyi 500 Modern Endüstriyel Proje", Guangdong İl Parti Komitesi ve İlinin stratejik olarak gelişmekte olan sektörlerinin "Bir Numaralı Projesi" olarak derecelendirilmiştir. Hükümet.

Ağustos 2010 yılında, Sıcak Electronics Co Ltd Shenzhen LED Ekran Teknoloji Mühendisliği Araştırma ve Geliştirme Merkezi Shenzhen LED sektöründe lider ve teknik lideri olarak kurdu ve Shenzhen Bilim ve Teknoloji Sanayi ve Ticaret ve Bilgi Teknolojileri Komitesi tarafından onaylandı.

2011 yılında, Sıcak Elektronik Co, Ltd Wuhan, Hubei bir dış ticaret iş ofisi kurdu.


2016 yılında, Sıcak Electronics Co Ltd LED Ekran P3 / P3.9 / P4 / P4.8 / P5 / P5.95 / P6 / P6.25 / P8 / P10 vb CE olsun, RoHS sertifikaları.

Sıcak Electronics Co Ltd dünya çapında 180 ülkede projeler gerçekleştirdi. Bunlar arasında 2016 ve 2017 yıllarında Katar'daki televizyon istasyonunda toplam 1.000 metrekarelik iki büyük televizyon istasyonu kuruldu.

Shenzhen Hot Electronics Co., Ltd. Shenzhen Hot Electronics Co., Ltd. Shenzhen Hot Electronics Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Sıcak Elektronik Co, Ltd

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : $12,000,000-US$15,000,000

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 90% - 100%

Overseas office: Qatar

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Açık kiralama ekran led satış için iyi kalite Açık kiralama ekran led satış için iyi kalite Açık kiralama ekran led satış için iyi kalite Açık kiralama ekran led satış için
Online customer service
Online customer service system